Moderna Holding Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się grupa, której główny kapitał stanowi kadra profesjonalistów działających na rynku gospodarczym i finansowym od ponad 15 lat.

Kluczowym obszarem działalności Moderna Holding Spółka jest aktywność deweloperska obejmująca wysokodochodowe nieruchomości w śródmiejskich, prestiżowych lokalizacjach miast. Moderna Holding łączy wiedzę, doświadczenie najlepszych specjalistów w branży i nowoczesne rozwiązania techniczne. Dzięki temu, realizuje inwestycje o wysokiej wartości, które są doceniane przez rynek. Oprócz Klientów, uznanie dla Moderna Holding wyrażają członkowie renomowanych kapituł konkursów – m.in. Minister Infrastruktury i Budownictwa, Przewodniczący Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa, Prezydent Miasta Gdynia, Przewodniczący Rady Miasta Gdyni i wielu innych.

Misją Firmy jest wznoszenie nowoczesnych budynków, gwarantujących najwyższy komfort użytkowania, których architektura, wypracowana w najdrobniejszym szczególe, kreuje nowatorski wizerunek miast.