Gdynia Apartamenty – Moderna Investment

BALTIQ PLAZA
BALTIQ PLAZAŚwiętojańska 43, Gdynia

Baltiq plaza to inwestycja w samym centrum Gdyni na ulicy Świętojańskiej. Wokół tej ulicy, zwanej salonem Gdyni, rozwija się biznes, kultura i sztuka, tutaj toczy się życie miejskie.

WWW
LIGHTHOUSE
LIGHTHOUSENorwida 13, Gdynia

Lighthouse to prestiżowa, kameralna inwestycja, zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach. Usytuowana na nadmorskim wzgórzu Gdyni, zaledwie 500 m od Bulwaru Nadmorskiego.

ZOBACZ FOLDER
XENON BUSINESS PARK
XENON BUSINESS PARKŚląska 53, Gdynia

Doskonale zlokalizowany biurowiec, oferuje funkcjonalną i elegancką powierzchnię biurową w centrum miasta, dobrze skomunikowaną z całym Trójmiastem.

WWW
NAUTIKKA
NAUTIKKAPomorska 8, Gdynia

Zaprojektowana dla osób aktywnych, młodych duchem i żyjących pełnią życia. Pragnących być blisko natury i terenów zielonych, nie rezygnując jednocześnie z atrakcji pulsującego życiem centrum miasta.

WWW
KAMIENICA MODERNA
KAMIENICA MODERNAPlac Kaszubski 7, Gdynia

Kamienica Moderna to pierwsza realizacja dewelopera Moderna Sp. z o.o. Jest odzwierciedleniem najważniejszych ambicji firmy: najwyższej jakości, estetyki i funkcjonalności.

Apartamenty w Gdyni cechuje nowoczesność, estetyka oraz funkcjonalność. Mieszkania znajdujące się w centrum miasta oraz przy samym Bulwarze Nadmorskim są zaprojektowane z myślą o młodych duchem, aktywnych osobach, które cenią sobie życie w szybko rozwijającym się otoczeniu. Apartamenty wpasowują się w modernistyczną architekturę Gdyni, która jest charakterystyczna dla tego nadmorskiego miasta. Usytuowane w samym centrum, a zarazem pobliskich terenów zielonych i morza, apartamenty stanowią ciekawą propozycję dla miłośników aktywnego życia oraz uczestniczenia w kulturalnym życiu miasta. Miasto wspiera inicjatywy sportowe oraz zachęca swoich mieszkańców do czynnego spędzania czasu poprzez organizację licznych wydarzeń sportowych. Dzięki temu łatwo połączyć wypoczynek z aktywnym spędzeniem czasu. Ponadto Gdynia jest bogata w liczne propozycje kulturowe, które odbywają się przez cały rok. Dobra lokalizacja sprawia, że jest to miejsce doskonale skomunikowane z Gdańskiem i Sopotem, co sprzyja szybkiemu przemieszczaniu.