WIERZYMY,ŻE BYCIE DEWELOPEREM
TO NIE TYLKO BUDOWANIE.
TO TWORZENIE NAJLEPSZEJ
PRZYSZŁOŚCI PRZEZ STAWIANIE
SOBIE AMBITNYCH CELÓW

Moderna to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, tworzący ponadczasowe, luksusowe nieruchomości. Firma jako Moderna sp. z o.o. działa na rynku od 2009 roku. Wcześniej założyciele firmy realizowali inwestycje budowlane na terenie Trójmiasta. Z bogatych doświadczeń i zamiłowania do gdyńskiego stylu budownictwa powstała firma, która realizuje inwestycje funkcjonalne, ponadczasowe i unikalne.
Obecnie Modernę najlepiej określają realizacje firmy: prestiżowa Kamienica Moderna, luksusowy apartamentowiec Lighthouse, ekscytująca BALTIQ PLAZA na kultowej ulicy Świętojańskiej. Moderna podejmuje trudne wyzwania, wybierając najbardziej atrakcyjne lokalizacje w ścisłym centrum. Aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom bardzo mocno angażuje wszystkie swoje zasoby, by dostarczać rozwiązań na najwyższym poziomie.

ESENCJA MODERNIZMU

ZAINSPIROWANI GDYŃSKIM
MODERNIZMEM, TWORZYMY
INWESTYCJE NOWOCZESNE,
FUNKCJONALNE I PRZEMYŚLANE,
ODPOWIADAJĄCE POTRZEBOM
MIESZKAŃCÓW.

Modernizm zgodnie z ideami powinien zapewnić każdemu człowiekowi światło, przestrzeń i komfort. Forma budynku powinna wynikać z jego funkcji, a każdy budynek powinien być estetyczny i ekonomiczny. Modernizm w Gdyni to czystość jasnych fasad, przejrzysta i uporządkowana architektura a także inspiracje marynistyczne i oszczędność w zdobieniach. Modernizm tworzy użyteczną, spójną i nowoczesną przestrzeń dla wszystkich mieszkańców. Rozpoznawalny na świecie styl modernizmu gdyńskiego „Białego Miasta” tworzy wyjątkowy charakter pełen dynamiki i praktyczności.
Inspiracje gdyńskim modernizmem pojawiają się w działalności Moderny nie tylko w obszarze architektury. Modernizm to przede wszystkim maksymalna funkcjonalność. Ten styl zawsze oznaczał nowoczesne podejście i odzwierciedlał pewien sposób myślenia o najwyższej użyteczności i pełnym komforcie. Inwestycje Moderny są realizowane w estetyce modernizmu, ale również zgodnie z jego duchem i temperamentem. Dobre planowanie i szybka realizacja inwestycji w połączeniu z użyciem najlepszych materiałów stanowią niepowtarzalną gwarancję jakości.

FIRMĘ MODERNA TWORZY
ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW
DZIAŁAJĄCYCH NA RYNKU
DEWELOPERSKIM OD PONAD
DWÓCH DEKAD.

Wyjątkową wartość Moderny stanowią osoby o wysokich kwalifikacjach w zakresie projektowania i realizacji inwestycji, finansowania, nadzoru budowlanego. To właśnie specjalistyczne kompetencje połączone wspólnymi ambicjami pozwalają Modernie realizować tak odważne projekty. Pełne zaangażowanie, pasja do podejmowania wyzwań i pęd do uzyskiwania najlepszej jakości to cechy naszych pracowników, na których Moderna konsekwentnie buduje swoją przewagę na rynku.
Dzięki wspieraniu dobrych postaw, nasz zespół utrzymuje wysoki poziom motywacji i efektywności. Moderna koncentruje wokół siebie zespół rzetelnych partnerów z bogatym doświadczeniem rynkowym. Pracujemy tylko z solidnymi i dokładnie sprawdzonymi podwykonawcami. Dzięki temu inwestycje są realizowane terminowo i według najnowszych standardów branży.